| Автор | Зміна голови клану |
| Прошу підтримати кандидатуру Прута , він звик до того шо в нього постійно кидають всі гнилі помідори а мені вже набридло. Дякую за увагу |
| - |
| Що за лев цей тигр? |
| Підтримка BuIIIu6aJIo |
| Залишити головою клана - BuIIIu6aJIo |
| BuIIIu6aJIo наш голова |
| BuIIIu6aJIo наш голова |
| залишити як є |
мій щит завжди на готові прикритись від помідор!
все ж підтримую діючого голову + BuIIIu6aJIo |
| Підтримка BuIIIu6aJIo |
| *непомітно викинув помідор в канаву* |
| Мої панове. МОЇ ПАНОВЕ! Ось що я скажу цим двом королям... Чому вони повинні правити мною та моїми родинами з якогось квітучого трону на Півдні? Що вони знають про Стіну чи Вовчий Ліс? Навіть їхні боги помиляються! Чому б нам знову не правити собою? Ми вклонялися драконам... а тепер дракони мертві! Ось там сидить єдиний Король, перед яким я маю намір схилити коліна: Король Півночі! |
| Та не) Не прикалуйтесь. Меня кик если новый тот чел будет! |
| Лев матчу) |
| випустіт мене з того! |
| П.п 3.27. "...Оповещение и обсуждение должно происходить - в разделе форума игры "Кланы", соответствующая тема не должна закрываться автором..." |
:(
Что то странное происходит.
Надеюсь с Укренианс всё будет хорошо.
Хороший клан, искренне с уважением всегда относился. |
| Зачем Вы его довели, может хоть ПСЖ заигнорят, отдохнёт какое то время и вернется |