Об игре
Новости
Войти
Регистрация
Рейтинг
Форум
23:42
2477
 online
Требуется авторизация
Вы не авторизованы
   Форумы-->Кланы-->

АвторЗміна голови клану
Прошу підтримати кандидатуру Прута , він звик до того шо в нього постійно кидають всі гнилі помідори а мені вже набридло. Дякую за увагу
-
Що за лев цей тигр?
Підтримка BuIIIu6aJIo
Залишити головою клана - BuIIIu6aJIo
BuIIIu6aJIo наш голова
BuIIIu6aJIo наш голова
залишити як є
мій щит завжди на готові прикритись від помідор!
все ж підтримую діючого голову + BuIIIu6aJIo
Підтримка BuIIIu6aJIo
*непомітно викинув помідор в канаву*
Мої панове. МОЇ ПАНОВЕ! Ось що я скажу цим двом королям... Чому вони повинні правити мною та моїми родинами з якогось квітучого трону на Півдні? Що вони знають про Стіну чи Вовчий Ліс? Навіть їхні боги помиляються! Чому б нам знову не правити собою? Ми вклонялися драконам... а тепер дракони мертві! Ось там сидить єдиний Король, перед яким я маю намір схилити коліна: Король Півночі!
Та не) Не прикалуйтесь. Меня кик если новый тот чел будет!
Лев матчу)
випустіт мене з того!
П.п 3.27. "...Оповещение и обсуждение должно происходить - в разделе форума игры "Кланы", соответствующая тема не должна закрываться автором..."
:(
Что то странное происходит.

Надеюсь с Укренианс всё будет хорошо.
Хороший клан, искренне с уважением всегда относился.
Зачем Вы его довели, может хоть ПСЖ заигнорят, отдохнёт какое то время и вернется
Рішення тимчасове, якщо через 2 тижні голова https://mirror.heroeswm.ru/pl_info.php?id=2476364 не вернеться з ПСЖ https://mirror.heroeswm.ru/forum_messages.php?tid=3089120, мною буде створена відповідна тема для обрання нового голови клану шляхом голосування всіх однокланівців.

-----------------------

Решение временное, если через 2 недели глава не вернется с ПСЖ, мною будет создана соответствующая тема для избрания нового главы клана путем голосования всех соклановцев.
К списку тем
2007-2026, онлайн игры HeroesWM